Vybrané filtre

Pneumatiky Cooper DISCOVERER AT3

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značenie EÚ


do

Predavač

S pneumatikou Cooper Discoverer AT3 bezpečne na všetkých cestách

Rovnováha a spoľahlivosť sú vlastnosti, ktoré sú pri pneumatikách nevyhnutné. Kombináciou najnovších technológií a flexibilného dizajnu vstúpila na trh pneumatika Cooper Discoverer AT3, ktoré je spoľahlivým spoločníkom pre automobily.

Rovnováha na všetkých úrovniach

Model Cooper Discoverer AT3 očarí svojou kvalitou najmä vďaka kombinácii nových technológií a kvalitného spracovania. Plášť je z tohto dôvodu vhodný pre všetky povrchy ako asfalt, štrk alebo betón. Stabilná jazda a predovšetkým neobmedzená kontrola vozidla sú pre pneumatiku Cooper Discoverer AT3 samozrejmosťou. Tak ako iné modely od spoločnosti Cooper sa aj pri tomto dosiahol vyvážený pocit z jazdy vďaka špeciálnej zmesi profilu a aj v zákrutách drží pneumatika na ceste výborne.

Príjemná, tichá a bezpečná v každom počasí

Poveternostné podmienky na ceste sa môžu zmeniť náhle a v takom prípade je užitočné ak vlastníte spoľahlivú pneumatiku ako napríklad Cooper Discoverer AT3. Vďaka flexibilnému profilu sa dosiahne optimálny ťah pri stále rovnakej priľnavosti. To platí ej pre mokré vozovky. Okrem toho je pneumatika Discoverer AT3 vďaka nízkemu valivému odporu obzvlášť tichá a poskytuje neodolateľný pocit z jazdy. S tým je spojená aj nižšia spotreba pohonných látok. Aj po niekoľkých rokoch používania modelu a po dlhšom časovom období dokáže pneumatika stále ušetriť náklady na palivo. Aj preto sa táto kúpa v súvislosti s financovaním vozidla oplatí. Navyše sú ráfiky ku každému modelu opticky vylepšené.

Nie nadarmo patrí model Cooper Discoverer AT3 k toho času najobľúbenejším pneumatikám na trhu. Vynikajúce hodnoty a vysoká stálosť aj ma mokrom povrchu zaručuje bezpečnú a pohodlnú jazdu na úrovni extra triedy.

Porovnajte až 4 produkty:

2
2
Je platená reklama
Späť na začiatok