Vybrané filtre

Pneumatiky Matador

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Ukázať všetko

Značenie EÚ

do

Predavač


Ďalšie Možnosti

Konštrukcia

Priemerná kontrola testov

do

Cenová kategória

Pneumatiky Matador

V našich končinách snáď nenájdeme človeka, ktorý by nepoznal Matador pneumatiky. Táto značka má u nás veľmi dlhú tradíciu a ak hovoríme o popularite a známosti, Matador pneus sa kľudne môžu porovnávať s mnohými svetoznámymi značkami, ktoré na našom trhu pôsobia.

Táto popularita je spôsobená viacerými faktormi, jedným z nich je bezpochyby aj to, ako dlho pneu Matador na trhu fungujú a koľko ľudí má teda s týmito produktmi svoje skúsenosti.

Spoločnosť Matador si od svojho vzniku prešla viacerými zmenami. Založená bola už pred viac ako neuveriteľnými sto rokmi, a to konkrétne v roku 1905 v Bratislave. Prvé pneumatiky však výrobné haly opustili až v roku 1925. Veľká zmena potom spoločnosť čakala v roku 1947, kedy sa firma rozdelila a v meste Púchov vznikla spoločnosť Matador.

Dnes sa táto firma môže pochváliť naozaj veľmi širokou základňou krajín, do ktorých svoju produkciu vyváža. S Matador pneumatikami a inými výrobkami sa môžeme stretnúť už vo viac ako 80 krajinách, do ktorých spoločnosť exportuje viac ako 87% svojej produkcie. Medzi najvýznamnejšie exportné krajiny patrí Veľká Británia, Spojené Štáty Americké a Nemecko. Pomerne veľké zastúpenie však má aj domáci trh, kde si Matador stále udržuje veľkú základňu verných a neustále sa vracajúcich zákazníkov.

Matador pneumatiky a bezpečnosť

Bezpečnosť, ktorú nám pneumatiky poskytujú, je to najdôležitejšie, čo by sme mali pri kúpe zvažovať. Môžeme mať automobil, ktorý je vybavený množstvom bezpečnostných prvkov, no ak nemáme kvalitné pneumatiky, tento nedostatok nám nič iné nedokáže nahradiť.

V prípade pneumatík a ostatných výrobkov Matador je našťastie otázka kvality a bezpečnosti bezpredmetná. Matador svojim zákazníkom ponúka len tie najkvalitnejšie produkty, ktoré vám budú zaručene slúžiť dlhú dobu a vždy vás bezpečne a pohodlne dopravia tam, kam máte práve namierené. O tom svedčia dlhoročné pozitívne skúsenosti zákazníkov spoločnosti Matador, ako aj rôzne certifikáty kvality, ktorých je držiteľom.

Predaj pneumatík Matador je najmä z týchto dôvodov veľmi dobrý, či už sa bavíme o domácom trhu, alebo o vyššie spomínaných exportných trhoch. Okrem nespornej kvality a dlhoročnej tradície, vďaka ktorej má Matador dôveru množstva kupujúcich, zohráva pri kúpe pneumatiky Matador cena taktiež veľkú úlohu. Každý chce nakúpiť čo najvýhodnejšie, a nákup pneumatík nie je žiadnou výnimkou. Kde teda môžeme nájsť tie najlacnejšie pneumatiky Matador?

Porovnajte až 4 produkty:

488
zobraziť viac 20
488
Je platená reklama

Lacné pneumatiky Matador

Ak chcete kúpiť lacné pneumatiky Matador, či akejkoľvek inej značky, určite navštívte naše webové stránky www.pneumatika.sk  a využite náš šikovný porovnávač produktov a ich cien. Stačí, ak do neho zadáte kritériá, ktoré by vaše pneumatiky mali spĺňať, a potom si už len stačí vybrať z ponuky, ktorú vám náš porovnávač predstaví. Či už si budete chcieť vybrať podľa najnižšej ceny, konkrétneho predávajúceho alebo iného kritéria, vďaka nám si dokážete vybrať rýchlo, jednoducho a efektívne. Ušetríte tak množstvo času a peňazí, keďže vám pomôžeme veľmi rýchlo nájsť kompletnú ponuku, ktorá je v súčasnosti na našom trhu dostupná, a to vrátane tej s najnižšou cenou. Nebudete tak musieť prácne a neefektívne na vlastnú päsť prehľadávať stránky konkrétnych predajcov a hľadať tú najlepšiu ponuku.

Pneu Matador – domáca kvalita z dobrú cenu

Cena pneumatík Matador je, ako sme spomenuli už vyššie, jedným z faktorov, ktoré hovoria v prospech kúpy produktov tejto značky. Je jasné, že za kvalitu si človek musí zaplatiť, no to, čo za svoje peniaze v prípade kúpy produktov Matador dostanete, je viac než uspokojivé.

Ak ste sa rozhodli, že by ste chceli vyskúšať produkty práve tohto výrobcu, využite náš porovnávač a vyberte si ponuku, ktorá vám bude vyhovovať.

Späť na začiatok