Vybrané filtre

Pneumatiky Continental PremiumContact 6

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Značenie EÚ

do

Predavač


Ďalšie Možnosti

Konštrukcia

Pneumatiky Continental Premiumcontact 6

Premiumcontact 6 Continetal sú pneumatiky, ktoré vám poskytujú skutočne to najlepšie. Pochádzajú z dielne jedného z najznámejších výrobcov pneumatík, spoločnosti Continental. Táto spoločnosť je známa nielen medzi motoristami po celom svete. Môže sa pochváliť tým, že svojim zákazníkom ponúka kvalitné a spoľahlivé produkty, ktoré prispievajú k ich bezpečnej jazde. Continental Premiumcontact 6 pneumatiky v tomto ohľade nie sú žiadnou výnimkou a taktiež poskytujú vysokú kvalitu. Tieto pneumatiky sú určené na použitie v letných mesiacoch, kedy vám poskytujú skutočne skvelé brzdné vlastnosti, a to najmä na mokrom povrchu, kedy to najviac oceníte. Dosahujú to najmä pomocou zmesí Safety Silica Compounds, ktoré vám zaistia práve skvelú priľnavosť v prípade dažďa alebo mokrej vozovky. Priľnavosť je vylepšená aj prostredníctvom asymetrickej geometrie rebrovania, čo pomôže v prípade, že budú na vaše pneumatiky pôsobiť bočné sily.

Tieto pneumatiky sa taktiež môžu pochváliť veľmi veľkou odolnosťou a trvácnosťou, vďaka čomu sa môžete tešiť na skutočne veľké množstvo spoločných kilometrov.

Otázka bezpečnosti, ktorú sme si rozobrali vyššie, je pri výbere pneumatík tým najdôležitejším faktorom. Pravdou však je, že každý z nás hľadí aj na cenu, nech už kupujeme čokoľvek a pneumatiky nie sú žiadnou výnimkou. Ako teda nájsť lacné pneumatiky Continental Premiumcontact 6?

Continental Premiumcontact 6 – cena, ktorá je skutočne najvýhodnejšia

Ak chcete získať tie najlacnejšie pneumatiky Continental Premiumcontact 6, je to pomerne jednoduché. Navštívte naše webové stránky, na ktorých nájdete užitočný porovnávač, v ktorom si môžete porovnať viacero kritérií a to, ako ich daní predajcovia spĺňajú. Keď kupujete pneumatiky Continental Premiumcontact 6, cena je pre vás bezpochyby veľmi dôležitá. Práve vďaka nášmu porovnávaču môžete pomocou iba niekoľkých kliknutí na vašej myši zistiť, ktorý z predajcov ponúkajúcich daný produkt ponúka tú najvýhodnejšiu cenu.

V rámci nášho porovnávača však môžete zistiť a porovnať aj ďalšie údaje, ako napríklad to, ktorý predajca ponúka tú najlepšiu dodaciu lehotu, nájsť tú najvýhodnejšiu cenu za doručenie či zistiť, ktoré metódy platieb máte možnosť u daného predajcu využiť.

Continental Premiumcontact 6 - kvalita, ktorá vám vydrží

Pri výbere pneumatík Continental Premiumcontact 6 cena zodpovedá tomu, čo za ňu dostanete. To znamená, že môžete očakávať skutočnú kvalitu, vďaka ktorej si môžete vychutnávať pocit zvýšenej bezpečnosti spolu s vašou rodinou či ďalšími spolujazdcami.

Porovnajte až 4 produkty:

177
zobraziť viac 20
177
Je platená reklama
Späť na začiatok