Vybrané filtre

Dodávkové Celoročné pneumatiky

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Ukázať všetko

Značenie EÚ

do

Predavač


Ďalšie Možnosti

Konštrukcia

Priemerná kontrola testov

do

Cenová kategória


Celoročné pneumatiky na dodávky

Celoročné pneumatiky na dodávky sú medzi mnohými kupujúcimi populárnou voľbou. Celoročné dodávkové pneu totiž majú niekoľko výhod, o ktorých si povieme niečo viac.

Tou hlavnou výhodou, pre ktorú si celoročné pneumatiky dodávkové väčšina ľudí kupuje, je zrejme fakt, že im slúžia po dobu celého roka a nemusia svoju dodávku dvakrát ročne prezúvať. Pre mnoho vodičov je to teda pohodlnejšie riešenie. Existujú taktiež kupujúci, ktorí si myslia, že kúpou univerzálnych gúm ušetria, pretože potrebujú namiesto dvoch sád pneumatík iba jednu. To však samozrejme neplatí, pretože narozdiel od sezónnych pneumatík ich využívate nepretržite, a tak teba počítať s tým, že príde k rýchlejšiemu opotrebeniu.

Na druhej strane je potrebné spomenúť aj to, že celoročné pneumatiky pre dodávky majú aj svoje nevýhody. Tou najväčšou je paradoxne ich univerzálnosť. Letné a zimné pneumatiky sú špecificky navrhnuté tak, aby čo najlepšie zvládali dané podmienky. Narozdiel od nich musia celoročné gumy zvládať všetky typy podmienok, a tak nie je možné, aby boli ideálne pre využitie v jednej či druhej sezóne.

Celoročné pneumatiky dodávkové najvýhodnejšie

Ak sa rozhodnete si univerzálne pneumatiky zakúpiť, mali by ste využiť náš porovnávač cien produktov. Vďaka nemu získate úplný prehľad o tom, čo vo vašej kategórii trh ponúka a budete si môcť vybrať tú najvýhodnejšiu ponuku, ak na trhu v súčasnosti existuje.

Porovnajte až 4 produkty:

1390
zobraziť viac 20
1390
Je platená reklama
Späť na začiatok