Vybrané filtre

Pneumatiky BF Goodrich

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Ukázať všetko

Značenie EÚ

do

Predavač


Ďalšie Možnosti

Konštrukcia

Priemerná kontrola testov

do

Cenová kategória

Informácie o výrobcovi pneumatík spoločnosti BF Goodrich Reifen

Americký výrobca pneumatík BF Goodrich so sídlom v meste Charlotte (Severná Karolína) patrí v tejto oblasti k inovatívnym podnikom. BF Goodrich ponúka širokú paletu pneumatík, najmä pneumatík pre osobné vozidlá s súkromnom vlastníctve.

 

Príbeh úspešnej spoločnosti plného inovácií

Príbeh spoločnosti BF Goodrich mal pohnutú minulosť. Už v roku 1870 bola spoločnosť založená ako prvá spoločnosť na výrobu gumy v USA. V roku 1896 sa BF Goodrich stal prvým americkým výrobcom pneumatík v histórii. Odvtedy až do dnes vytvorila spoločnosť BF Goodrich veľa inovácií ako napríklad prvú bezdušovú pneumatiku alebo prvú radiálnu pneumatiku na svete. Spoločnosť sa môže pýšiť mnohými úspechmi v motošporte. Tak napríklad vyhral Sébastien Loeb s pneumatikami BF Goodrich v roku 2006 rely majstrovstiev sveta. A tiež všetci víťazi Rely Dakar od roku 2002 jazdili na pneumatikách BF Goodrich.

Vysokokvalitné pneumatiky pre autá do všetkých poveternostných podmienok

BF Goodrich sa vo svojej ponuke produktov zameriava najmä na súkromnú zákaznícku sféru. Tento americký výrobca pneumatík vyrába okrem letných a zimných pneumatík pre osobné automobily aj pneumatiky pre SUV s pohonom všetkých štyroch kolies a tiež pneumatiky pre ľahké nákladné automobily. Letné pneumatiky pre všetky typy vozidiel sa môžu použiť aj na cestách ale aj na pretekárskych tratiach. Ponúkajú vysokú bezpečnosť a precízne jazdné vlastnosti. Pri poveternostných podmienkach ako je sneh, ľad a blato ponúkajú zimné pneumatiky BF Goodrich dobrú a istú kontrolu nad vozidlom. Pri pneumatikách pre pohon 4x4 sa venuje pozornosť dobrej opore na všetkých povrchoch.

Pneumatiky spoločnosti BF Goodrich, ktorá má tradíciu, predstavujú dobrú výbavu pre pretekárske autá ale aj autá pre bežnú prevádzku na cestách. Tieto pneumatiky ponúkajú dobrý jazdný komfort a bezpečnosť pri všetkých poveternostných podmienkach. Pneumatiky BF Goodrich obstáli dobre pri mnohých testoch.

Porovnajte až 4 produkty:

662
zobraziť viac 20
662
Je platená reklama
Späť na začiatok