Vybrané filtre

Zimné pneumatiky pre osobné autá 195 55 R16

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Ukázať všetko

Značenie EÚ

do

Predavač


Ďalšie Možnosti

Konštrukcia

Priemerná kontrola testov

do

Cenová kategória


Zimné pneumatiky 195 55 r16

Ak si plánujete zakúpiť nové pneumatiky na vaše motorové vozidlo, je potrebné brať do úvahy viacero dôležitých faktorov. Prvým z nich je to, či si chcete kúpiť letné, zimné, alebo celoročné pneumatiky. Celoročné pneu majú svoje výhody, no nedokážu vám poskytnúť tak dobré vlastnosti špecifické pre dané ročné obdobie, ako je to práve u zimných a letných gúm.
Ak si plánujete zakúpiť zimné gumy, možno budete potrebovať práve zimné pneumatiky 195 55 16. Gúm s týmto rozmerom nájdete na trhu mnoho, ponúka ich viacero výrobcov a vybrať si môžete aj v rôznych cenových a kvalitatívnych kategóriách.
Kvalita gúm sa v podstate rovná bezpečnosti, ktorú vám pri vašej jazde dokážu poskytnúť. Či už si kupujete pneu 195 55 r16 zimné, alebo aj akékoľvek iné pneumatiky, bezpečnosť by pre vás mala byť na prvom mieste. Keďže sú gumy v podstate tým jediným bodom, ktorý spája vaše vozidlo s cestou, je pochopiteľné, že by mali byť čo najkvalitnejšie. Taktiež pri svojej jazde nesiete istú zodpovednosť aj za ostatných členov premávky a tiež aj za svojich spolucestujúcich.

Zimné pneu 195 55 r16 lacno a výhodne

Ak si chcete kúpiť zimné pneumatiky 195 55 r16, cena pre vás bude zrejme dôležitá. Kde teda získať tie najlacnejšie zimné pneumatiky 195 55 r16 na trhu?
Ak chcete získať 195 55 r16 zimné pneumatiky za tých najlepších podmienok, využite náš šikovný porovnávač, vďaka ktorému veľmi rýchlo a jednoducho získate absolútny prehľad o tom, čo vám v súčasnej dobe trh s pneumatikami ponúka.
Stačí do porovnávača zadať všetky potrebné kritériá a následne si vybrať také pneu, ktoré vám budú najviac vyhovovať. Nájdete tak tie najvýhodnejšie zimné pneu 195 55 16, aké sú dostupné a úplný prehľad o tom, čo vám náš trh v súčasnej dobe ponúka. To všetko pomocou pár kliknutí.

Porovnajte až 4 produkty:

185
zobraziť viac 20
185
Je platená reklama
Späť na začiatok