Vybrané filtre

Pneumatiky Uniroyal RainSport 3

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značenie EÚ


do

Predavač

Pneumatiky Uniroyal Rainsport 3

Rainsport 3 Uniroyal sú pneumatiky z dielne výrobcu menom Uniroyal. Táto spoločnosť zrejme nepatrí medzi tie najznámejšie na našom trhu, no to určite neznamená, že by sme nemali výrobkom z jej portfólia venovať pozornosť. Produkty od tejto spoločnosti totiž určite stoja za to, aby sme si o nich povedali niečo viac. Uniroyal Rainsport 3 pneumatiky v tomto nie sú žiadnou výnimkou, a tak si o nich v tomto článku povieme niečo viac.

Tieto pneu síce nepatria do kategórie tých najdrahších, no za cenu, ktorú za ne zaplatíte, dostanete viac než primeranú kvalitu.

To, čo by vás však malo bezpochyby pri kúpe pneumatík na vaše vozidlo zaujímať najviac, je bezpečnosť, akú vám ponúkajú. Keďže sú pneumatiky to jediné, čo váš automobil spája s cestou, je samozrejmé, že by mali byť dostatočne kvalitné, aby dokázali vám, vašim spolucestujúcim, ale aj ostatným účastníkom premávky zaistiť dostatočnú bezpečnosť.

Tieto pneumatiky vám ponúkajú množstvo skvelých vlastností, vďaka ktorým sa s nimi budete môcť na ceste cítiť naozaj skvele. Jednou z nich je napríklad kvalitná ochrana proti aquaplaningu, ktorú zabezpečuje povrch pneumatiky, ktorý sa nazýva „žraločia koža“. Ďalej sa môžu pochváliť aj tým, že majú krátku brzdnú dráhu na mokrých vozovkách, vďaka čomu sa môžete cítiť isto aj pri jazde v daždivom počasí. Taktiež majú aj skvelú priľnavosť v zákrutách.

Okrem bezpečnosti však každého určite zaujíma aj to, aká je za Uniroyal Rainsport 3 cena. Kde môžete nájsť tie najlacnejšie pneumatiky Uniroyal Rainsport 3? Kde kúpiť pneumatiky Uniroyal Rainsport 3, cena ktorých bude najvýhodnejšia na trhu?

Uniroyal Rainsport 3 – cena za kvalitu

Máme pre vás dobré správy, tú najvýhodnejšiu ponuku nájdete veľmi rýchlo, ľahko a efektívne, a to vďaka nášmu šikovnému porovnávaču, ktorý vám dáva možnosť porovnať si všetky ponuky, ktoré sú v súčasnosti na našom trhu dostupné. Do porovnávača stačí zadať kritériá, ktoré by mali vaše pneumatiky spĺňať, a následne si môžete vybrať z ponúknutých produktov ten, ktorý sa vám najviac pozdáva. Potom si vyberiete ponuku konkrétneho predajcu, nech už sa rozhodujete podľa čohokoľvek. Lacné pneumatiky Uniroyal Rainsport 3 sú vzdialené skutočne len pár kliknutí.

Uniroyal Rainsport 3 sú správnou voľbou

Ak hľadáte kvalitné letné pneumatiky, ktoré sú určené pre motoristov, ktorí nechcú kvôli nákupu pneumatík zruinovať svoj rodinný rozpočet, no zároveň chcú dostať aj poriadnu kvalitu, Uniroyal Rainsport 3 vás určite nesklamú. Využite náš porovnávač a nájdite si tú najvýhodnejšiu ponuku.

Porovnajte až 4 produkty:

88
zobraziť viac 20
88
Je platená reklama

Stabilné a spoľahlivé letné pneumatiky Uniroyal RainSport 3

Letné pneumatiky Uniroyal RainSport 3 ponúkajú kvalitnú a bezpečnú jazdu, pri ktorej môžete zostať v pokoji. Dôvodom je, že tento typ pneumatík najviac vyniká v kategórií držania na ceste, v akomkoľvek počasí. Či už sa jedná o suché a teplé letné dni, alebo upršanejšie momenty začínajúcej jesene. Účinné odvádzanie vody z povrchu pneumatiky zaručí, že budete mať vozidlo neustále pod kontrolou a nemusíte sa báť šmykov. Za zmienku stojí 5. miesto v teste Automotosport 2015 pre rozmer 225/45 r17 , kde sa napriek veľmi silnej konkurencii dokázali takto skvele umiestniť. Cena za tieto pneumatiky je primeraná, a dobrou správou je, že je výrazne nižšia než iné ceny za pneumatiky v tejto kategórii. Kúpou modelu RainSport 3 určite nič nepokazíte, a doprajete si príjemnú a bezpečnú jazdu, aj po mokrej vozovke.

Letné pneumatiky Uniroyal RainSport 3, ktoré vás ochránia

Jazda po mokrej vozovke nie je žiadna sranda. Ak ste to už zažili, alebo ste, nedajbože, dostali aj šmyk, tak viete o čom je reč. Bezpečnosť je základ každej jazdy autom, preto sú pneumatiky významnou súčasťou vášho vozidla. Na stránke pneumatika.sk nájdete porovnanie cien, či už sa jedná konkrétne o pneumatiky Uniroyal RainSport 3, alebo iný model. Ak vám nie je vaša bezpečnosť a zdravie ľahostajné, dobre si rozmyslite či si kúpite pneumatiky, na ktoré sa nebudete môcť spoľahnúť, alebo siahnete po kvalite, ktorá vás nezradí.

Späť na začiatok