Vybrané filtre

Pneumatiky Tigar

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka

Ukázať všetko

Značenie EÚ


do

Predavač

Average Test Review

do

Pneumatiky Tigar sa vyrábajú v Srbsku, kde je spoločnosť Tigar popredným výrobcom na trhu. Už niekoľko rokov spolupracuje firma veľmi úzko s Michelinom a výsledkom sú kvalitné, cenovo výhodné a mnohostranne využiteľné pneumatiky.

Tigar spĺňa všetky bezpečnostné normy EU

Už v roku 1930 začala spoločnosť Tigar vyrábať výrobky z gumy a firma sa rýchlo stala úspešnou. O dvadsať rokov neskôr bola postavená prvá fabrika na výrobu pneumatík a odvtedy sa v tomto závode v meste Pirot vyvíjajú a vyrábajú pneumatiky Tigar. Odtiaľ sa uskutočňuje aj ich export do EU. Vďaka výhodnej cene a vysokej kvalite sa tieto pneumatiky stávajú čoraz obľúbenejšími. Potrebné odborné znalosti poskytuje ďalší výrobca. Michelin sa už niekoľko rokov podieľa na vývoji pneumatík Tigar a výsledkom sú ešte lepšie produkty, ktoré ponúkajú vyššie bezpečnosť a jazdný komfort. Pneumatiky Tigar majú dlhú tradíciu a vysokú kvalitu a sú dostupné za nízke ceny. Na stránke Reifen.de sa dá nájsť niekoľko modelov od tohto výrobcu.

Výhodné pneumatiky do každého počasia

S pneumatikami Tigar cestujeme výhodne a najmä bezpečne. Srbský výrobca ponúka kvalitné modely, ktoré vyrába v spolupráci s firmou Michelin. Kvalitu a výhodnú cenu potvrdzujú aj letné pneumatiky SIGURA, pre ktoré sú charakteristické veľmi dobré vlastnosti pre bezpečnú jazdu na suchých a mokrých cestách. Výrezy v profile sú umiestnené optimálne, takže sa znižuje riziko akvaplaningu. Hlučnosť je nízka a nízky valivý odpor šetrí palivo. Ale vývoj pneumatík sa nesústreďuje iba na osobné autá. Model CARGO SPEED je výhodným a bezpečným riešením pre transportéry. Táto pneumatiky spĺňa normy EU a stabilne drží aj na mokrej ceste, prispieva k ľahkému ovládaniu vozidla a je tiež tichá.

Spoločnosť Tigar investuje do vývoja pneumatík veľa prostriedkov. Spolupráca s firmou Michelin je dodatočným dôkazom odskúšanej kvality pneumatík Tigar. Napriek všetkým týmto skutočnostiam sa dajú pneumatiky Tigar kúpiť za veľmi výhodnú cenu.

Viac...

Porovnajte až 4 produkty:

130
zobraziť viac 20
130
Je platená reklama