Vybrané filtre

Pneumatiky Syron

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka

Ukázať všetko

Značenie EÚ


do

Predavač

Pneumatiky Syron: ten správny výrobca vašich pneumatík!

Spoločnosť Syron Tires je medzinárodným výrobcom výkonných, športovo orientovaných pneumatík na bežné použitie pre autá malej a strednej triedy až po automobily vyššej triedy a športové vozy.

Syron spája všednosť a pretekárske športy

Už 25 rokov pracuje spoločnosť Syron na vývoji a výrobe vysokokvalitných pneumatík pričom zužitkuje svoje skúsenosti z pretekárskeho športu. Od roku 2011 sa pneumatiky Syron používajú v disciplíne drift a v roku 2012 sa stajňa Gräff stala zmluvným partnerom spoločnosti Syron a ich spoluprácu potvrdilo aj druhé miesto na pretekoch Tuner GP Drift-Challenge. Syron sa osvedčil aj ako výrobca pneumatík pre osobné autá. V roku 2010 vyznamenal časopis AutoBild model RACE 1 Plus za jeho vynikajúce bezpečnostné rezervy pri akvaplaningu v zákrutách. Pneumatiky Syron sa vyznačujú špeciálnou silikátovou gumovou zmesou, mimoriadnou priľnavosťou a jazdnými vlastnosťami na mokrých aj suchých povrchoch, vysokou tuhosťou hrán a držaniu v stope. Asymetrický profil pneumatiky poskytuje vysoký komfort pri jazde, rýchlosť a tichý chod.

Pneumatiky od firmy Syron

Výrobca má v ponuke letné, zimné a celoročné pneumatiky pre osobné automobily. Letné pneumatiky RACE 1 Plus s asymetrickým profilom sa vyznačujú vynikajúcou priľnavosťou na mokrej aj suchej vozovke, optimálnym držaním stopy a nehlučným jazdným komfortom. Sú vhodné pre strednú a luxusnú triedu vozidiel. Zimné pneumatiky Everest 1 poskytujú spoľahlivé jazdné vlastnosti na klzkých a zasnežených cestách. Špeciálne typy lamiel zabezpečujú stabilitu a kratšiu brzdnú dráhu. Spoľahlivosť pri každom počasí je charakteristická pre celoročné pneumatiky SYRON 365 Days. Aj letné a zimné pneumatiky pre SUV vozidlá a autá s pohonom všetkých štyroch kolies od spoločnosti Syron poskytujú bezpečnosť jazdy a športové vlastnosti pri jazde v teréne.

Spokojní zákazníci, bezpečnosť jazdy, športové vlastnosti a komfort – to sú ciele, ktoré si v oblasti Ultra-High-Performance stanovuje výrobca značkových pneumatík Syron.

Porovnajte až 4 produkty:

7
7
Je platená reklama