Vybrané filtre

Pneumatiky Silverstone

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka

Ukázať všetko

Predavač

Silverstone – pneumatiky z Malajzie

Známy producent pneumatík Silverstone vyrába okrem iného aj najčastejšie používané pneumatiky pre motocykle. A predsa to nie je jeho jediná výrobná značka. Patrí medzi popredné spoločnosti vo vývoji pneumatík, ktoré aj vo veľmi vlhkom a teplom prostredí ponúkajú vysoký štandard čo sa týka bezpečnosti a komfortu jazdy.

Silverstone – majstrovské dielo vedeckého výskumu

Vizionárska politika malajzijského výrobcu prevyšuje všetkých ostatných výrobcov pneumatík. Už dnes pozná požiadavky, ktoré budú mať zákazníci zajtra. Aj preto snáď neexistuje pneumatika, ktorá by nebola v centre pozornosti inžinierov pre vývoj. Tak napríklad vznikli oceľové radiálne pneumatiky alebo nízkoprofilové pneumatiky. Silverstone patrí, čo sa týka vývoja pneumatík pre terénne a automobilové pneumatika už dlho k najúspešnejším a popredným výrobcom, a svoju pozíciu v Európe si aj naďalej upevňuje.

Veľmi dobré až dobré výsledky testov letných pneumatík Silverstone

Letné pneumatiky Silverstone, ktoré pri testoch obstáli dobre až veľmi dobre je model Kruizer NS 500. Pneumatiky pre osobné autá sú špeciálne vyvinuté pre jazdu v lete, ale môžu sa používať aj pri miernej zime. Symetria dizajnu behúňa pri pneumatikách umožňuje tichú a príjemnú jazdu na suchých ale aj mokrých cestách. Vďaka technológii Micro-Beta-Silica vyniká pneumatika vysokou priľnavosťou k vozovke. Zároveň sa zmenšuje valivý odpor a tým je auto tichšie a jazda príjemná. Tiež sa viac šetrí životné prostredie. Sínusový a symetricky usporiadaný profil pneumatiky tiež prispieva k tomu, že na mokrých cestách sa dosiahne vysoká priľnavosť a nehlučná jazda, zatiaľ čo 3 hlavné drážky zabezpečia výtlak vody. Aj ostatné letné a zimné pneumatiky Silverstone ponúkajú vysoký bezpečnostný štandard a dobré jazdné vlastnosti.

Oduševnení vodiči nájdu v pneumatikách Silverstone vysoký komfort a bezpečnosť pre každé ročné obdobie.

Porovnajte až 4 produkty:

7
7
Je platená reklama
Späť na začiatok