Vybrané filtre

Pneumatiky Michelin Primacy 3

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Značenie EÚ

do

Predavač


Ďalšie Možnosti

Konštrukcia

Priemerná kontrola testov

do

Pneumatiky Michelin Primacy 3

Michelin Primacy 3 pneumatiky sú produktom z dielne svetoznámej značky, ktorou je Michelin. Táto značka sa preslávila po celom svete najmä prostredníctvom predaja skutočne kvalitných pneumatík, no taktiež aj vďaka svojmu maskotovi. Kto by si nepamätal legendárneho panáčika z pneumatík?

Primacy Michelin 3 určite z tejto charakteristiky nevybočujú a ponúkajú svojim majiteľom skutočnú kvalitu a zaisťujú im pohodlie a bezpečnosť. Robia to najmä prostredníctvom viacerých skvelých vlastností, vďaka ktorým bude vaše auto skutočne bezpečným miestom pre vaše cesty. Medzi tieto vlastnosti patria napríklad výborné brzdne vlastnosti ako na suchom, tak aj na mokrom povrchu. Taktiež zaisťuje skvelú priľnavosť v zákrutách, a to taktiež aj na mokrom povrchu, čo je pri jazde veľmi dôležité. Nemusíte sa tak obávať toho, že by sa vám na vozovke šmýkalo, a to ani v daždivom počasí.

Bezpečnosť by pre vás mala byť bezpochyby na prvom mieste. Ako vodič ste totiž zodpovedný nielen za seba, ale aj za svojich spolucestujúcich a do určitej miery aj za ostatných členov cestnej premávky. Je preto dôležité, aby vaše pneumatiky boli dostatočne kvalitné.

Okrem kvality vás však určite zaujíma pri nákupe Michelin Primacy 3 cena. Kde teda kúpiť najlacnejšie pneumatiky Michelin Primacy 3? Existuje nejaký spôsob, ako nájsť tú najlepšiu ponuku?

Michelin Primacy 3 – cena, ktorej neodoláte

Máme pre vás dobré správy. Ak sa rozhodnete, že je pre vás pri nákupe pneumatiky Michelin Primacy 3 cena dôležitá, môžete využiť náš šikovný porovnávač. Tento porovnávač vám pomôže rýchlo a efektívne nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku, aká v súčasnosti na trhu existuje. Postup je veľmi jednoduchý. Stačí do porovnávača zadať kritériá, ktoré by mali vaše pneumatiky spĺňať, a následne si vybrať také pneu, ktoré vám budú najviac vyhovovať. Potom sa pred vami objaví zoznam ponúk konkrétnych predajcov, ktorí dané pneu ponúkajú. Následne si stačí len zvoliť toho predajcu, ktorého ponuka je vám z nejakého dôvodu najsympatickejšia.

Ak hľadáte kvalitné pneumatiky, ktoré vám za svoju cenu ponúkajú skvelý výkon, určite neurobíte chybu, ak si vyberiete práve Michelin Primacy 3. Ak chcete nájsť k tomu aj tú najvýhodnejšiu ponuku, aká na trhu v súčasnosti existuje, využite náš porovnávač.

Porovnajte až 4 produkty:

78
zobraziť viac 20
78
Je platená reklama

Michelin Primacy 3 – vysoko výkonná pneumatika, ktorá si vás úplne získa

Mnohí výrobcovia áut sú už dnes presvedčení, že model Michelin Primacy 3 už ničím nezaostáva za svojim predchodcami z obľúbenej produktovej rady Primacy. Toto dokazuje aj pneumatika od firmy Michelin a jej vysoký výkon, krátka brzdná dráha a dlhá životnosť.

Vysoký výkon a stabilita počas jazdy

Pneumatiky z dielne spoločnosti Michelin sú už dlho obľúbencami majiteľov áut na celom svete. A model Michelin Primacy 3 na tom určite nič nezmení, keďže si už viac ako 100 výrobcov áut objednalo originálne vybavenie od firmy Michelin. A to z dobrého dôvodu. Pre tieto vysoko výkonné pneumatiky je napríklad typická krátka brzdná dráha na mokrých vozovkách a mimoriadne dlhá životnosť. Ďalším dôvodom je, že letné pneumatiky sú vybavené špeciálnym profilom, ktorý zabezpečí optimálne rozloženie tlaku na každý jeden milimeter štvorcový. To je možné vďaka extrémne stabilným materiálom ako aj vďaka prítlačnej sile, ktorá sa rozdelí rovnomerne na celú šírku profilu. V spojení s kvalitnou zmesou Silica vznikne robustná pneumatika, ktorú môžete bez obáv použiť aj v nepriaznivom počasí.

Michelin Primacy 3 v sebe spáva kvalitu a inováciu

Maskota spoločnosti Michelin predsa nepoznajú iba majitelia áut. Kvalitné pneumatiky od tohto francúzskeho výrobcu patria k najviac predávaným produktom na svete a tešia sa neustálej obľube. Niet divu, že všetky modely vyrobené firmou, ktorá bola založená v roku 1889, sa vyznačujú kvalitou a optimálnym kilometrovým výkonom, čo neustále potvrdzujú aj testy. Okrem pneumatík pre osobné a nákladné autá vyrába táto firma z Francúzska už dlhý čas aj modely pre motošport a lietadlá.

Michelin Primacy 3 je vysoko výkonná pneumatika od popredného výrobcu. Vďaka špeciálnemu profilu a vysokému kilometrovému výkonu je model vysoko výkonná pneumatika Michelin Primacy 3 v každom ohľade optimálnym riešením.

Späť na začiatok