Vybrané filtre

Pneumatiky Goodyear Wrangler DuraTrac

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Predavač

Goodyear Wrangler Duratrac – spoľahlivý partner na diaľnici aj v teréne

Nie mnoho pneumatík ako Goodyear Wrangler Duratrac sa môžu pýšiť takým premysleným profilom, ktorý zaisťuje spoľahlivú oporu najmä v ťažkom teréne. Tak ako iné modely od spoločnosti Goodyear je aj model Wrangler Duratrac ušitý presne na mieru pre zákazníkov a stáva sa z neho milovník ťažkých povrchov.

Vhodný do každého terénu

Blatistý terén alebo veľmi zasnežené cesty nie sú pre pneumatiku Goodyear Wrangler Duratrac žiadny problém. Preto sa tento model obzvlášť hodí ako zimná pneumatika a vylepšená trakcia zaručuje bezpečnú jazdu v náročných podmienkach. Táto pneumatika je označená symbolom snehovej vločky a je možné ju v prípade potreby dovybaviť hrotmi. Táto flexibilita zaručuje spoľahlivosť v zimných mesiacoch, ktorá je v dnešnej dobe veľmi premenlivého počasia potrebná. Aj na štrku a blate dosiahla pneumatika Goodyear Wrangler Duratrac veľmi dobré výsledky. Samočistiace bloky osadenia zaručujú, že z profilu rýchlo odpadne blato, hlina alebo štrk. Integrovaná ochrana ráfikov garantuje dlhú životnosť a citlivé ráfiky vozidla.

Tichá a stabilná jazda

Pneumatika Goodyear Wrangler Duratrac garantuje okrem spoľahlivého výkonu v ťažkých terénoch a uvoľnený štýl jazdy. Toto je realitou vďaka dizajnu blokov, ktoré znižujú hlučnosť, a ktoré minimalizujú hladinu hluku pri jazde. Táto skutočnosť je citeľná najmä pri jazde na dlhšie vzdialenosti. Týmto istým spôsobom je zaručená aj bezpečnosť premávky vďaka zvýšenej miere kontroly pri jazde. Pri využití cenovo výhodného financovania automobilu je jazda v každom prípade veľmi príjemná.

S pneumatikou Goodyear Wrangler Duratrac sa milovníkom milovníci nezjazdných terénov dostane do rúk model, ktorý je týmto podmienkam dokonale prispôsobený. Takéto vlastnosti sú k dispozícii aj na bežných povrchoch, kde môže flexibilita modelu vyniknúť ešte viac.

Porovnajte až 4 produkty:

7
7
Je platená reklama
Späť na začiatok