Vybrané filtre

Pneumatiky 225 45 R17

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka


Ukázať všetko

Značenie EÚ

do

Predavač


Ďalšie Možnosti

Konštrukcia

Priemerná kontrola testov

do

Cenová kategória


225 45 r17

Pneumatiky 225 45 17 sú vyrobené pre využitie na autách. Ak teda aj vy patríte medzi majiteľov auta, ktorí premýšľajú nad tým, že by si na svoje auto kúpili pneumatiky, prečítajte si tento náš článok aj ďalej a získajte potrebné informácie.

Ak si chcete zakúpiť 225 45 17 pneumatiky, ale aj akékoľvek iné pneu, v prvom rade je nutné zistiť, či vám ich rozmer sedí. Či už kupujete pneu 225 45 17 alebo aj iné, vhodný rozmer je základná vec. Ak si totiž zakúpite pneu s nevhodnými rozmermi, nebudú sedieť na vaše kolesá a vy ich následne nebudete môcť využiť na jazdu na svojom aute.

Keď si kupujete r17 225x45 alebo aj iné pneu, hlavne by ste mali dbať na to, aby boli veľmi kvalitné. Kvalita sa totiž u pneu vlastne rovná bezpečnosti a bezpečnosť by bezpochyby mala byť vašou najväčšou prioritou. Pneumatiky sú tým jediným miestom, ktoré spája vaše auto s cestou, a tak je zrejme očividné, prečo je ich kvalita tak veľmi dôležitá. Taktiež na cestách nesiete zodpovednosť nielen sami za seba, ale aj za svojich prípadných spolucestujúcich a do určitej miery aj za ostatných členov cestnej premávky.

Keď si nakupujete pneumatiky 225 45 r17, cena pre vás bezpochyby zohráva podstatnú úlohu, tak ako pri snáď každom inom nákupe. Kto z nás by nechcel vykonať čo najlacnejší nákup a zaistiť si tak lacné pneumatiky 225 45 r17? Kde teda možno nájsť 225 45 r17 pneumatiky najvýhodnejšie? Existuje nástroj, ktorý nám s tým dokáže pomôcť?

Pneumatiky 225 45 r17 výhodne

Máme pre vás výborné správy, na našom webe vám ponúkame výborný porovnávač, vďaka ktorému skutočne rýchlo a bez problémov získate totálny prehľad o tom, čo vám náš trh v dnešnej dobe v oblasti predaja pneu ponúka. Môžete si tak naozaj bez problémov nájsť tie najvýhodnejšie, aké sú momentálne dostupné.

Ako teda náš porovnávač funguje?

Ak sa rozhodnete náš porovnávač využiť, je to naozaj úplne jednoduché. Stačí, ak do porovnávača vložíte tie kritériá, ktoré by mali vaše pneu spĺňať. Porovnávač vám následne ponúkne výber všetkých pneu, ktoré sú v súčasnosti na trhu dostupné a ktoré spĺňajú tieto vami dané kritériá. Vy si následne vyberiete tie pneu, ktoré vám najviac vyhovujú a potom vám porovnávač predstaví zoznam predajcov, ktorí tieto pneu ponúkajú. Potom už stačí iba vybrať ponuku predajcu, ktorá vám sedí najviac. Porovnať si môžete trebárs platobné metódy, ktoré vám predajcovia ponúkajú, či cenu a čas dodania.

Pneu 225 45 r17

Ak teda premýšľate nad kúpou nových pneu, určite využite náš skvelý porovnávač, vďaka ktorému získate presný prehľad o ponuke na našom trhu. To všetko prebehne skutočne rýchlo a bez akýchkoľvek problémov.

Porovnajte až 4 produkty:

852
zobraziť viac 20
852
Je platená reklama

225 45 R17 - Rozmer pre strednú triedu

Väčšina áut zo strednej triedy ako napr. modely Renault Megane, Laguna () Audi (A3 a A4), Volvo (S60, V60) a ďalšie, zodpovedajú rozmeru 225 45 R17. Index rýchlosti týchto Pkw-pneumatík je spravidla až 270 km / h alebo viac.

Obsiahlo stavané pneumatiky

Pretože dopyt po rozmere 225 45 R17 v posledných rokoch výrazne stúpol, zaoberajú sa výrobcovia intenzívnejšie s požiadavkami na kvalitu týchto pneumatík. Modely od známych výrobcov, rovnako ako niektoré z pneumatík z lacného sortimentu ukazujú v oblastiach akvaplaningu, bezpečnej jazdy, brzdenia a valivého odporu zásadne dobré až veľmi dobré hodnoty. Rozmery pneumatík 225 45 R17 sú vhodné pre všetky typy vozoviek. Zimné a letné pneumatiky sú v širokej palete. Navyše, majitelia automobilov s celoročnými pneumatikami môžu svoj model pneumatiky pohodlne používať v každom ročnom období.

Rozmery, ktoré spĺňajú všetky kritériá

Už veľa rokov testoval ADAC rozličné Pkw-pneumatiky a popisuje nezávislý výsledok svojim spotrebiteľom. Tiež rozmer 225 45 R17 sa priblížil svojej hranici a získal dobré hodnotenie medzi najlepšími modelmi. V kategórii letných pneumatík bolo celkovo sedem pneumatík automobilov, ktoré spĺňali tieto kritériá. V porovnaní s inými rozmermi je to dobrý výsledok testu. Víťazom testu sa stal Pneu ContiSportContact 5. Na druhom a treťom mieste sa umiestnili Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 m, ktorý sa dobre preukázal zvlášť na suchý stav vozovky a Dunlop Sport Maxx RT s vyváženým výkonom.

Modely pneumatík s rozmerom 225 45 R 17 sú dostupné v širokom rozsahu. Vodiči budú mať možnosť zakúpiť si pneumatiku, ktorá zodpovedá ich vlastným predstavám. Model s nízkou spotrebou paliva (Semperit Speed-Life) alebo varianta, ktorá je prispôsobená vlhkým podmienkam (Michelin Pilot Sport 3). Zostavené sú v rôznych rozmeroch.

Späť na začiatok