Vybrané filtre

Pneumatiky 215 45 R17

Filtrovať podľa:

Otvorené filtre

Index

Cena

do

Značka

Ukázať všetko

Značenie EÚ


do

Predavač

Ďalšie Možnosti

Priemerná kontrola testov

do

Cenová kategória

215 45 R17 - rýchla pneumatika pre stredné, vyššie a luxusné triedy automobilov

Pneumatiky s rozmermi 215 45 R17 sú vhodné pre športové vozidlá, sedany, kombi, kupé a kabrioletov. Najmä počas rýchlej jazde na diaľniciach môže bodovať pneumatika veľkosti 215 45 R17.

215 45 R17 – stopercentne presné vysokovýkonné pneumatiky

Pneumatika s rozmermi 215 45 R17 je vhodná pre vysoké rýchlosti. Z jej označenia pneumatík je možné vidieť, že pneumatika je 215 mm široká, kde prvá trojmiestna hodnota pneumatiky sa vzťahuje k šírke prierezu. Pneumatika tejto šírky sa vyznačuje úplne presnou jazdou a vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami. Široká povrchová plocha pneumatiky ponúka miesto pre dobrý akvaplaning profil, čo dokazuje Toyo PROXES T1R. Druhá hodnota dát pneumatiky sa týka jej výšky profilu v percentách. Pneumatiky s výškou profilu 45 percent sú nízkoprofilové pneumatiky. Ich nízky valivý odpor umožňuje efektívnu jazdu s minimálnou spotrebou paliva pri vysokých rýchlostiach.

 

Rýchla pneumatika pre každé počasie

Hodnota pre výšku profilu sa pripojí v pneumatike Označenie R, na ktorom stojí pre radiálne pneumatiky. Takmer všetky novo vyrobené pneumatiky sú radiálne pneumatiky. Diagonálne pneumatiky sa používajú iba pri starších vozidlách. Radiálne pneumatiky majú niekoľko výhod, ako je stabilná bočná vodiaca sila a menšie opotrebovanie. Hodnota R je pod priemerom ráfika. Z dát na pneumatike možno vidieť, že priemer ráfika je 17 palcov. Pneumatika s rozmermi 215 45 R17 tiež ponúka najvyššiu úroveň zabezpečenia pri snežení. Ako veľmi dobrá zimná pneumatika sa preukázala v teste pneumatika veľkosti Pirelli Otto Zero.

Medzi pneumatikami o rozmeroch 215 45 R17 možno nájsť mnoho veľmi výkonných modelov. Veľmi kvalitná je športová zimná pneumatika Dunlop SP Winter Sport M3, ktorá v teste pozitívne zabodovala s veľmi krátkou brzdnou dráhou.

Porovnajte až 4 produkty:

395
zobraziť viac 20
395
Je platená reklama
Späť na začiatok